تجهیزات پخت پیتزا

فر پیتزا

مشاهده تجهیزات

خمیر پهن کن پیتزا

مشاهده تجهیزات

میکسر ( خمیرگیر )

مشاهده تجهیزات

معرفی تجهیزات پخت پیتزا

امروزه با توجه به  زیادی کارهای روزمره و نداشتن وقت کافی برای پخت و پز، استقبال از غذاهای فست فودی و آماده رشد زیادی داشته است. اگر به دنبال ایجاد کسب و کار در این حوزه هستید و قصد خرید لوازم مورد نیاز فست فود از جمله تجهیزات پخت پیتزا را دارید، پیشنهاد می کنیم تا بطور کامل در خصوص فرآیند ایجاد این کسب و کار اطلاعات لازم را به دست آورید. مشاورین و متخصصان ما می توانند با راهنمایی های خود، راه را برای شما هموار کرده و کمک زیادی را در تصمیم گیری به شما نمایند.

لوازم مورد نیاز پخت پیتزا

اگر می خواهید فرایند پخت پیتزا را به صورت کاملا اصولی پیش ببرید پیشنهاد می کنیم حداقل لوازم مورد نیاز پخت پیتزا را که در زیر به آنها اشاره شده استفاده نمایید.

  1. در ابتدا یخچال تاپینگ این امکان را بوجود می آورد تا تمامی اقلام مورد نیاز شما، بصورت کاملا طبقه بندی شده و قابل دسترس همراه با صفحه ای تخت برای برش پیتزا فراهم گردد.
  2. داشتن یک میکسر خمیر و خمیر پهن کن خوب می تواند فرآیند تولید خمیر پیتزا را برای شما آسان تر کند.
  3. چاقوی برش پیتزا و انواع قالب ها، از دیگر لوازم مورد نیاز پخت پیتزا می باشند.
  4. در آخر وسیله اصلی، فر پیتزا می باشد. شما با انتخاب فر پیتزا صندوقی و یا فر پیتزا ریلی مناسب، می توانید یک محصول با کیفیت را با مشتریان خود ارائه دهید.

قیمت تجهیزات پخت پیتزا

واحد فروش مجموعه مکث سیلور، این آمادگی را دارد تا لیست اقلام مورد نیاز جهت پخت پیتزا را از شما عزیزان دریافت کرده و پس از بررسی های لازم قیمت روز آنها را به شما عزیزان تقدیم نماید. برای ارتباط با واحد فروش دفتر مرکزی مکث سیلور با شماره ۲۲۳۳۶۶۰۷ – ۰۲۱ تماس حتصل فرمایید.

گارانتی لوازم پخت پیتزا

مجموعه مکث سیلور با اطیمینان خاطر از محصولات خود، ۱ سال گارانتی بی قید و شرط را برای آنها در نظر گرفته است. پس شما عزیزان هیچگاه دغدغه خرابی تجهیزات پخت پیتزا را نداشته باشید. چرا که گروه فنی مجموعه مکث سیلور همیشه همراه شما بوده و آمادگی کامل برای خدمت رسانی را دارد.

چه میزان مطالب فوق برای شما رضایت بخش بود؟؟

دیدگاه های شما عزیزان در خصوص محصول فوق توسط مدیریت بررسی می گردد

امید است با نظرات سازنده خود،ما را در بهبود فرآیند تولید محصولات یاری فرمایید

ارسال دیدگاه

توجه: ایمیل و شماره تماس شما محرمانه بود و نمایش داده نمی شود.